Oraret e regjimit veror të linjave të Transportit Publik “Tetova Transport”- Tetovë

Orari i linjës 1 (UEJL – S.A. – UEJL) Pikë nisje dhe pikë kthimi:

Orari i linjës 2 (F.Xhepçisht – UEJL – F.Xhepçisht) Pikë nisje dhe pikë kthimi:

 

Orari i linjës 3 (Reçic e madhe – Stacioni i autobusëve – Reçic e madhe) Pikë nisje dhe pikë kthimi:

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *